MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6046288
nr 604 6288
Vitrinskåp
1920-tal, längd: 150, djup: 45, höjd: 120 provinens Axon Johnsson, Berga
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 oktober 2009
kl 18:57:29
12/10 00:40:47
1.000 kr
12/10 18:41:15